Kantor Marriott Warszawa

Kursy walut Warszawa

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
EUReuroEUR4.26004.31504.26504.3000
USDdolar amerykańskiUSD3.90503.95503.91003.9450
GBPfunt szterlingGBP5.01405.08905.02405.0790
CHFfrank szwajcarskiCHF4.36304.42804.37304.4180
ILSnowy szekel izraelskiILS0.67001.0700
CNYjuan chińskiCNY0.49900.5890
TRYlira tureckaTRY0.11000.1310
CADdolar kanadyjskiCAD2.80802.8780
AUDdolar australijskiAUD2.55502.6450
NOKkorona norweskaNOK0.26900.3190
SEKkorona szwedzkaSEK0.33200.3720
CZKkorona czeskaCZK0.16200.1710
HUFforint węgierskiHUF0.01000.0120
ISKkorona islandzkaISK0.02500.0275
JPYjen japońskiJPY0.02300.0270
AEDdirhamAED1.05001.1300
Aktualizacja: 2024-07-22 12:31:13
Kurs na żywo: włącz

Kontakt

Kantor 1913 Marriott Warszawa

00-042 Warszawa

Aleje Jerozolimskie 65/79 (Lokal 16)

+48 502 591 300

kantor1913.marriott@gmail.com

Godziny pracy: codziennie 9:00-18:00

zamknij